KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061051
nr 1406 1051
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Ej signerad, "Höst". Olja på pannå, 29x21, yttermått inklusive ram: 32x25 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:01:27
100 kr
200 kr
350 kr
5 jul
Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman